Зв’яжіться з нами: тел.:(067) 322 22 67
м.Львів, вул.Садова, 2А
e-mail: rekmark@ukr.net

Зовнішня реклама

Що ми уявляємо коли чуємо слова «Зовнішня реклама»? Імперію рекламного бізнесу, який складається з  реклами, що розміщена на вулицях, на фасадах будівель фірм-рекламодавців, а також на автотранспорті. Якщо казати простіше, то зовнішня реклама – це червона доріжка, яка розстелена між Вами та Вашою цільовою аудиторією. За для того, щоб потенційний клієнт дійсно забажав рухатися Вам на зустріч, слід його зацікавити. Встигнути це зробити потрібно лише за 1,5 секунди, які є оптимальними для дієвої зовнішньої реклами. Як це реалізувати у життя, знає рекламна агенція Рекмарк!
Команда, що складається з відомих дизайнерів, креативних рекламщиків та професійних поліграфістів, готова збільшити Ваші прибутки у рази! Ми розробимо неповторний та цікавий дизайн, що вигідно виділить Вашу рекламу на фоні конкурентів. Після погодження макету з міською радою, виконаємо якісний друк та розміщення Вашої реклами на рекламних площинах.
Зовнішня реклама від рекламного агентства Рекмарк зробить Ваш бренд, послугу чи товар потрібними та яскравими! Замовляйте у нас щити, банера, вітрини, перетяжки, та інші види зовнішньої реклами за доступними цінами. Ми створимо для Вас історію, яка зробить Вас відомим!