Зв’яжіться з нами: тел.:(067) 322 22 67
м.Львів, вул.Садова, 2А
e-mail: rekmark@ukr.net

Вітражні роботи

Вітраж – це орнаментальна, сюжетна композиція зі скла. Він може містити, як  історичні сцени, так і привабливі сучасні декори. Незважаючи на те, що скло тендітний матеріал,  з нього виробляють неперевершені речі. Прекрасні вітражі створені саме для того, щоб приваблювати перехожих! Добре знаючи це, рекламна агенція Рекмарк вдало використовує техніку вітражу у рекламі. Ми виготовляємо унікальні вивіски, що вигідно виділяються на тлі конкурентів.

Не секрет, що багато визначних місць отримали славу саме завдяки вітражному оздобленню. Наприклад, всесвітньовідомий – Собор Паризької Богоматері, вікна якого прикрашені фресками та вітражами від якого затамовує подих. Так і у Львові, виконані нами вітражні роботи приваблюють туристів і містян до закладів «Ноїв Ковчег», АРТ Галерея Вишинської та інших.

Рекламне агентство «Рекмарк» пропонує вітраж, як візитну картку Вашого бізнесу. Таке оздоблення додасть особливої вишуканості ручного декору. Вітражні роботи втілять в собі Ваш характер і світосприйняття. Крім цього, даний підхід чіткіше висвітлить напрям Вашої роботи. Вітражі не залишать байдужими Ваших майбутніх клієнтів і приємно вразять теперішніх, запрошуючи їх у вир нескінченних фантазій.