Зв’яжіться з нами: тел.:(067) 322 22 67
м.Львів, вул.Садова, 2А
e-mail: rekmark@ukr.net

Сувенірна реклама

Як залишитись у пам’яті клієнта надовго? Зробити йому подарунок! Ще здавна знали – дарованому коневі в зуби не дивляться. Тож, слід користуватися слабкістю людини до халяви, та використовувати це у благо своєї реклами! Можливо це звучить зверхньо, але саме такий підхід працює на всі 100 %. Наприклад, тяжко знайти людину, яка викине у смітник гарний магніт, навіть якщо на ньому зображений логотип компанії. Головною умовою успіху є якість виробу та креативний дизайн, який впишеться у «квартирний музей» магнітів з холодильника.
Про брендований кухоль або ж футболку з рекламою взагалі говорити не потрібно. Людина, яка отримує таку сувенірну продукцію назавжди залишиться фанатом щедрого дарувальника! Правда, важливо, щоб на наступний день цей кухоль не протік, а футболка при пранні не перетворилася на ганчір’я… Щоб цього уникнути, слід замислитися над головним питанням – де замовити якісну сувенірну рекламу?
На допомогу з відповіддю та пропозицією до Вас спішить рекламна агенція Рекмарк! Наша команда сором’язливих митців та просто талановитих людей з радістю здійснить розробку дизайну та виготовлення сувенірної реклами. Ми змусимо Вашого клієнта прийняти, полюбити та оберігати подарунок з Вашою рекламою! Звертайтесь до нас вже сьогодні та отримуйте приємні знижки та вигідні пропозиції!