Зв’яжіться з нами: тел.:(067) 322 22 67
м.Львів, вул.Садова, 2А
e-mail: rekmark@ukr.net

Сувенірна реклама

Сувенірна реклама: життя складається з дрібниць

Обраний з любов’ю подарунок пізнається одразу з прагнення вгадати смак адресата, оригінальності задуму та самою манерою підносити сувенір

Андре Моруа

Сувенірна реклама завойовує дедалі більшу популярність серед більшості сучасних рекламодавців. Адже будь-яку важливу подію, пов’язану з корпоративними святами чи рекламними компаніями, сьогодні неможливо уявити без сувенірної продукції. Ненав’язливий, вишуканий, стильний сувенір із символікою фірми повсякчас нагадуватиме про того, хто його подарував, слугуватиме яскравим атрибутом реклами, засобом комунікації між підприємцем та потенційним клієнтом чи діловим партнером. В офісі, вдома, під час подорожей чи важливих зустрічей, коли погляд мимоволі вихопить з розмаїття речей одну, особливо важливу і необхідну, в пам’яті спливуть спогади про зустріч, що відбулася тиждень, місяць, а іноді й рік тому, – а також позитивні асоціації з людиною, яка подарувала сувенір, чи компанією, яку вона представляє. Адже подарунок, – це передусім вияв уваги та зацікавлення, свідчення високого статусу фірми, яскравого творчого потенціалу та нестандартного підходу у вирішенні завдань.
Новітні технології друку створюють чудові можливості для рекламного креативу у створенні сувенірів, адже завдяки сучасному устаткуванню зображення можна наносити на будь-які поверхні. Символіка фірми, яскрава ідея, втілена у салогані та малюнку, контактні дані того, хто подарував – сувенір може стати надійною інвестицією в розвиток вашого бізнесу.
Сьогодні розрізняють три види сувенірної продукції, яка стає дієвим засобом реклами будь-якої компанії:
промо-сувеніри, орієнтовані на споживачів товарів чи послуг (ручки, значки, запальнички, магніти, записні книжки, блокноти та інше). Зазвичай такі сувеніри слугують засобом привернути увагу до діяльності компанії, підвищити рівень продаж та закріпити імідж фірми.
бізнес-сувеніри(ручки, щоденники, чашки, кепки, футболки, прапорці чи попільнички) дарують партерам по бізнесу чи співробітникам фірми.
VIP-сувеніри (дорогі годинники, ручки, набори для столу, галстуки та інше). Елітні сувеніри є чудовим презентом для ділових партнерів, надійним рекламним інструментом для побудових успішних ділових відносин.

Агентство «РекМарк пропонує клієнтам: друк на значках, ручках, чашках, запальничках, футболках, прапорцях, а також машинну вишивку на різноманітних виробах.
Ми допоможемо обрати такий вид сувенірної продукції, який буде найбільш дієвим засобом реклами саме для вашої компанії, а також втілити ідею, мета якої – запам’ятатися, бути унікальним та креативним й обирати нестандартні рішення для побудови успішних ділових відносин. Життя складається з дрібниць. Ручка з логотипом фірми, щоденник, футболки чи чашка можуть стати тим чарівним ключиком у бізнес-просторі, який відчинить вам шлях до вашої мрії.