Зв’яжіться з нами: тел.:(067) 322 22 67
м.Львів, вул.Садова, 2А
e-mail: rekmark@ukr.net

Послуги

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

Створення зовнішньої реклами: вивісок, які допоможуть акцентувати увагу споживача на унікальності та вигідній ціновій політиці товарів і послуг фірми: несвітлових вивісок, об’ємних літер, касетонів, неонової реклами, а також штендерів, щитів, табличок, реклами на транспорті. Працівники агентства «РекМарк» допоможуть створити вишуканий дизайн та оформити вітрини і кутки споживачів, серед розмаїття послуг фірми – друк на банері та плівці, ремонт та реставрація реклами.
Поліграфічні послуги: друк візиток, буклетів, календарів, каталогів, плакатів, афіш, флаєрів та інших видів поліграфічної продукції. Ми пропонуємо різні види
друку (офсетний, трафаретний, тамподрук, цифровий і широкоформатний друк) та післядрукарських робіт, застосовуючи лише найвищі стандарти якості в галузі сучасної поліграфії.
Ковані вироби: виготовлення дашків, сходів, решіток, огорож, хвірток та брам, які стануть вишуканою деталлю будь-якої споруди, нададуть їй довершеності та шарму.
Виготовлення вітражної продукції – від простого поєднання кольорового скла до створення вітражних картин.
Виготовлення сувенірної продукції: значків із логотипами фірми, ручок, горняток, запальничок, вишивок, прапорців, а також друк на футболках.
Розробка проектів вивісок та подання в органи місцевого самоврядування.
Окрім рекламних, фірма «РекМарк» пропонує потенційним клієнтам спектр додаткових послуг, серед яких: створення дизайну інтер’єрів, проекту та облаштування дитячих майданчиків, тенісних кортів, послуг у сфері підрядних робіт, виготовлення торгівельного обладнання.
Працюючи не один рік на ринку реклами й поєднуючи досвід своїх попередників із новітніми рекламними технологіями, команда професіоналів компанії «РекМарк» допоможе відшукати унікальні та креативні рішення для успішного розвитку вашого бізнесу.