Зв’яжіться з нами: тел.:(067) 322 22 67
м.Львів, вул.Садова, 2А
e-mail: rekmark@ukr.net

Про нас

Чому саме ми? Бажаєте фінансово зростати? Хочете мати успішну фірму? Насамперед Вам потрібна креативна реклама та професійний підхід! Лише тоді Ваша компанія буде у всіх на вустах! Рекламна агенція РЕКМАРК готова створити яскравий образ Вам та Вашому бізнесу. Наш талановитий колектив складається з професіоналів європейського рівня. Вже понад 11 років ми допомагаємо своїм клієнтам бути успішними та відомими. Завдяки інноваційним підходам та неординарному баченню наші роботи є неповторними. Ми робимо будь-яку назву гучною та яскравою !
Ми пишаємось! Рекламна агенція РЕКМАРК пишається роботою на постійній основі з такими компаніями: Кумпель, Ідея-банк тощо. Ми займаємось розробкою художніх проектів вивісок та іншої реклами для подання на затвердження в міську раду. Виходячи з вимог часу та специфіки міста, як історичної пам’ятки, агенція успішно проектує та виготовляє художні вивіски для історичного ареалу міста.
Головним досягненням компанії є спроможність у стислі терміни зробити відкриття нових торгових точок відділень одночасно по всій Україні. В період роботи з мережевими проектами головним є брендування банку ІДЕА БАНК.
Ми пропонуємо! Маючи великий досвід у сфері реклами, пропонуємо лише успішні роботи, які ідеально підкреслять Ваші можливості. Зважаючи на тематику замовлення запропонуємо оригінальні та сміливі рішення. Агенція спеціалізується у виготовленні, монтажі та обслуговуванні рекламних конструкцій та вивісок різноманітного рівня складності. Додатковими видами послуг є друк поліграфічної реклами (візитки, флаєра, буклети, костери, постери та ін.) та сувенірна продукція (чашки, ручки, майки, магнітики).
Також, втілений  в  життя та набув гідного рівня проект по мережевому обслуговуванню рекламними продуктами по всій Україні. Результатом практичного втілення мережевого проекту є одночасна переклейка вітрин автомобілів та заміна іншої рекламної продукції на різноманітних носіях у терміни від одного до декількох днів.
Ми гарантуємо! Звертаючись саме до нас, Ви отримуєте художній та творчий дизайн. Цінуючи кожного клієнта, ми надаємо вигідні та стабільні ціни! Рекламна агенція РЕКМАРК гарантує дійсно ЯКІСНУ та КРЕАТИВНУ рекламу доступну кожному!

НАША РЕКЛАМА ЗРОБИТЬ ВАС УСПІШНИМ!